



hard kirjoitti:Tarina kehuu Kimmolle, että tämä oli tosi hyvä sovittelija hänen ja Krisun välisessä keskustelussa.




playtupus kirjoitti:hard kirjoitti:Tarina kehuu Kimmolle, että tämä oli tosi hyvä sovittelija hänen ja Krisun välisessä keskustelussa.
Pitkään ja hartaasti.


hard kirjoitti:Joo ja menin heti toiseen kameraan katsomaan, mitä siellä tapahtuu. Eikä siellä tapahtunutkaan mitään, huijausta oli kyllä nyt


Enklu kirjoitti:playtupus kirjoitti:hard kirjoitti:Tarina kehuu Kimmolle, että tämä oli tosi hyvä sovittelija hänen ja Krisun välisessä keskustelussa.
Pitkään ja hartaasti.
Oli vähän psykologin silmä taas hakusessa kun Kimmo yritti monta kertaa lähteä tilanteesta, mutta juttu vain jatkui




playtupus kirjoitti:hard kirjoitti:Joo ja menin heti toiseen kameraan katsomaan, mitä siellä tapahtuu. Eikä siellä tapahtunutkaan mitään, huijausta oli kyllä nyt
Haitko oikein rillit niin kuin Marko aikanaan?
Ihan draaman kaaren kannalta vain kiinnosti katsoa
Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 0 vierailijaa