

chicago kirjoitti:No onhan toi kevin aika prinsessa, niin on kehunut kuinka hyvä/paras on kaikessa ja miten urheillut jne. Totuus taitaa olla aika toinen.

Nelliski kirjoitti:chicago kirjoitti:No onhan toi kevin aika prinsessa, niin on kehunut kuinka hyvä/paras on kaikessa ja miten urheillut jne. Totuus taitaa olla aika toinen.
No eipä siellä esim Millakaan kovin lujaa mee vaikka kova treenitausta onkin, ei kaikki lajit tuo suorituskykyä tuollaiseen rataan ja Kevin sano heti radan nähdessään että yläkropan voimat ei tuu riittämään.

jagr kirjoitti:Koskakohan Mira ilmottaa olevansa kipeä?Varmaan kun ulkotehtävä paljastuu,sitte viimeistään.

jagr kirjoitti:jagr kirjoitti:Koskakohan Mira ilmottaa olevansa kipeä?Varmaan kun ulkotehtävä paljastuu,sitte viimeistään.
Mä nii tiesin tän.Sitä vaivaa muu kun lusmukatari.Toivottavasti ei saa sit röökiikää vetää jos huimaa.

lesmi kirjoitti:jagr kirjoitti:jagr kirjoitti:Koskakohan Mira ilmottaa olevansa kipeä?Varmaan kun ulkotehtävä paljastuu,sitte viimeistään.
Mä nii tiesin tän.Sitä vaivaa muu kun lusmukatari.Toivottavasti ei saa sit röökiikää vetää jos huimaa.
Mut se veti...

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Google [Bot] ja 0 vierailijaa