




Enklu kirjoitti:Tähän asti meni että päästiin asiaan. Kimmo, Emma ja Jukka tuumii ulkona mihin vois tuolla mennä hermot. Toisten mielipiteisiin. Hihhulityyppi on näille liikaa, Emma vaihtaa paikkaa aina kun ei pysty kuuntelemaan. Jukka lähtee sisään. Emma ja Kimmo jatkaa. Kun kaikki on niin positiivisia ja innostuneita, että ei vaan pysty. Konflikteja tulossa näiden mielestä.

Nelliski kirjoitti:Enklu kirjoitti:Tähän asti meni että päästiin asiaan. Kimmo, Emma ja Jukka tuumii ulkona mihin vois tuolla mennä hermot. Toisten mielipiteisiin. Hihhulityyppi on näille liikaa, Emma vaihtaa paikkaa aina kun ei pysty kuuntelemaan. Jukka lähtee sisään. Emma ja Kimmo jatkaa. Kun kaikki on niin positiivisia ja innostuneita, että ei vaan pysty. Konflikteja tulossa näiden mielestä.
Villekö on hihhuli?

Enklu kirjoitti:Nelliski kirjoitti:Enklu kirjoitti:Tähän asti meni että päästiin asiaan. Kimmo, Emma ja Jukka tuumii ulkona mihin vois tuolla mennä hermot. Toisten mielipiteisiin. Hihhulityyppi on näille liikaa, Emma vaihtaa paikkaa aina kun ei pysty kuuntelemaan. Jukka lähtee sisään. Emma ja Kimmo jatkaa. Kun kaikki on niin positiivisia ja innostuneita, että ei vaan pysty. Konflikteja tulossa näiden mielestä.
Villekö on hihhuli?
Joo, uskalsin käyttää sanaa kun itse sanonut itsestään niin.


Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 0 vierailijaa